Bet Tena

Bet Tena

Responsable Coordinació Sabadell

Postgrau en economia social i solidària

bet@telercooperatiu.org
tel. 609 452 304

Eudald Griera

Eudald Griera

Tècnic referent Sabadell - Vallès Occ. Oest

Postgrau
en economia cooperativa

eudald@telercooperatiu.org
tel. 661 977 185

Ana Belen Mesa

Ana Belen Mesa

Responsable Coordinació Terrassa

Llicenciada
en Humanitats

ana@mes.coop
659 65 72 89

Javier Domínguez

Javier Domínguez

Tècnic referent Terrassa - Vallès Occ. Est

Postgrau en Economia social i solidària

ateneuvalles@einacooperativa.coop
tel. 693 593 809

Xavier López

Xavier López

Responsable assessoria i acompanyament

Cofundador de SprintCoop i membre
de la XES Terrassa

xavi@sprint.coop
610 756 878

Oscar Villa

Oscar Villa

Responsable assessoria i acompanyament

Cofundador de SprintCoop i membre
de la XES Terrassa

oscar@sprint.coop
695 465 661

Berta Serra

Berta Serra

Responsable Coordinació Sant Cugat

Postgrau en dinamització local agroecològica

berta.serra@doblevia.coop
tel. 626 353 943

Pau Nadal

Pau Nadal

Responsable gestió

Postgrau en Gestió
i projectes en serveis socials

pau.nadal@doblevia.coop
tel. 675 358 015

Aquest lloc web utilitza cookies per a que tinguis la millor experiència d'usuari/ària. Si continues navegant estàs donant el teu consentiment per l'acceptació de les mencionades cookies i per la nostra política de cookies política de cookies, clica a l'enllaç per més informació.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies